En accion 4 podręcznik + CD audio

En accion 4 podręcznik + CD audio • Autorzy:
 • Wydawnictwo:

  en clave

 • Rok:
 • Wydanie: 1
 • Liczba stron: 191
 • ISBN: 978-84-96942-36-3
 • Dostępność: Zapytaj o dostępność produktu

Cena detaliczna: 151,20 PLN

Cena internetowa: 136,08 PLN

Dodaj do schowka


"En acción" to czterostopniowy kurs języka hiszpańskiego, odpowiadający zawartością poziomom kompetencji opisanym w ESOKJ (A1-C1), zgodny z programem nauczania Instytutu Cervantesa.
Podręczniki z tej serii są tak skonstruowane, by ułatwić nauczycielowi pracę w czasie lekcji, a jednocześnie stanowią doskonałe narzędzie pracy dla uczniów. Prezentowany materiał pozwala na zorganizowanie dynamicznych zajęć, porusza aktualne zagadnienia,  a dzięki dużemu zróżnicowaniu tematów i sytuacji, a także elementów kulturowych jest odpowiedni dla wielu odbiorców.

"En acción 4" – odpowiada poziomowi C1 ESOKJ i jest skierowany do uczniów na poziomie zaawansowanym. Kompleksowo rozwija i pogłębia zagadnienia gramatyczne, ważne tak w języku mówionym, jak i pisanym, jak również przekazuje umiejętności niezbędne w komunikacji w rejestrze formalnym i kolokwialnym.
Podręcznik składa się z 3 modułów (A, B, C),  każdy po 3 działy oraz 3 części powtórkowych ("Mi Portfolio de español" oraz gazety "Mundo Latino", prezentującej przedruki rzeczywistych dokumentów i artykułów, związanych z tematyką odpowiedniego działu i dotyczących rzeczywistości socjokulturowej tak Hiszpanii, jak i Ameryki Łacińskiej. Na końcu podręcznika znajduje się zbiór systematyzujący informacje, pogrupowane w działy: "Lengua i comunicacción", w którym znajduje się poszerzone słownictwo oraz "Palabras y expresiones", koncentrujący się wokół pogłębiania wiedzy z zakresu gramatyki. Zbiór nagrań, dołączony do podręcznika, pozwala na kompleksowe przekazywanie zawartych w podręczniku informacji.Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:

En accion 4 przewodnik metodyczny

En accion 4 przewodnik metodyczny

Cena detaliczna: 153,90 PLN
Cena internetowa: 138,51 PLN

Espanol lengua viva 4 podręcznik + CD audio

Espanol lengua viva 4 podręcznik + CD audio

Cena detaliczna: 115,40 PLN
Cena internetowa: 103,86 PLN

Espanol lengua viva 4 ćwiczenia + CD

Espanol lengua viva 4 ćwiczenia + CD

Cena detaliczna: 69,20 PLN
Cena internetowa: 62,28 PLN

Prisma nivel A1 podręcznik + CD audio

Prisma nivel A1 podręcznik + CD audio

Cena detaliczna: 101,60 PLN
Cena internetowa: 91,44 PLN