Klub Romanisty

En accion 3 przewodnik metodyczny

En accion 3 przewodnik metodyczny • Autorzy:
 • Wydawnictwo:

  en clave

 • Rok:
 • Wydanie: 1
 • Liczba stron: 207
 • ISBN: 978-84-935792-7-2
 • Dostępność: Zapytaj o dostępność produktu

Cena detaliczna: 152,00 PLN

Cena internetowa: 136,80 PLN

Dodaj do schowka


"En acción" to czterostopniowy kurs języka hiszpańskiego, odpowiadający zawartością poziomom kompetencji opisanym w ESOKJ (A1-C1), zgodny z programem nauczania Instytutu Cervantesa.
Podręczniki z tej serii są tak skonstruowane, by ułatwić nauczycielowi pracę w czasie lekcji, a jednocześnie stanowią doskonałe narzędzie pracy dla uczniów. Prezentowany materiał pozwala na zorganizowanie dynamicznych zajęć, porusza aktualne zagadnienia,  a dzięki dużemu zróżnicowaniu tematów i sytuacji, a także elementów kulturowych jest odpowiedni dla wielu odbiorców.

"
En acción 3" to podręcznik składający się z 12 działów i trzech części powtórkowych zebranych w "Mi Portfolio de español," zawierających ćwiczenia do uzupełnienia oraz gazety "Mundo Latino", prezentującej przedruki rzeczywistych artykułów, związanych z tematyką poszczególnych działów i dotyczących zagadnień socjokulturowych tak Hiszpanii, jak i Ameryki Łacińskiej. Książka zawiera też obszerne i przejrzyste omówienie zagadnień gramatycznych, tabele odmiany czasowników oraz wielojęzyczny słowniczek.

W przewodniku metodycznym zawarte są sugestie, związane z użytkowaniem podręcznika, dodatkowe ćwiczenia, które uzupełniają treści  zawarte w podręczniku, możliwe do wykorzystania na rozpoczęcie i zakończenie zajęć, a także pozwalające na swobodne przejścia do nowych zagadnień. Przewodnik proponuje także zadania, które można realizować poza przestrzenią klasy, jak również sugestie, dotyczące przygotowania do egzaminu DELE intermedio. Zawiera transkrypcję nagrań wykorzystywanych w podręczniku.


Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:

En accion 3 podręcznik + CD audio

En accion 3 podręcznik + CD audio

Cena detaliczna: 147,40 PLN
Cena internetowa: 132,66 PLN

Prisma nivel A1 podręcznik + CD audio

Prisma nivel A1 podręcznik + CD audio

Cena detaliczna: 101,60 PLN
Cena internetowa: 91,44 PLN

Espanol en marcha A1 + A2 basico ćwiczenia

Espanol en marcha A1 + A2 basico ćwiczenia

Cena detaliczna: 62,40 PLN
Cena internetowa: 56,16 PLN

Espanol en marcha A1 + A2 basico podręcznik

Espanol en marcha A1 + A2 basico podręcznik

Cena detaliczna: 120,20 PLN
Cena internetowa: 108,18 PLN