Clan 7 con Hola amigos 3 podręcznik + CD MultiROM

Clan 7 con Hola amigos 3 podręcznik + CD MultiROM • Autorzy:
 • Wydawnictwo:

  Editorial EDINUMEN

 • Rok:
 • Wydanie: 1
 • ISBN: 978-84-9848-608-7
 • Dostępność: Zapytaj o dostępność produktu

Cena detaliczna: 84,50 PLN

Cena internetowa: 76,05 PLN

Dodaj do schowka


Kurs składa się z czterech podręczników, obejmujących poziomy A1 (części pierwsza i druga) i A2 (części trzecia i czwarta) zgodnie z ESOKJ. Każda część serii Clan 7 składa się z podręcznika wraz z płytą CD-ROM, zeszytu ćwiczeń oraz przewodnika metodycznego dla nauczyciela z płytą CD-ROM. Treść kursu została opracowana przy merytorycznym wsparciu Instytutu Cervantesa. Kurs Clan 7 uczy przez zabawę, wykorzystując piosenki, gry i ilustrowane historie w atrakcyjny i przystępny sposób. Seria prezentuje kulturowe bogactwo świata hiszpanojęzycznego, a także rozwija umiejętności językowe przez zróżnicowane zadania praktyczne.

Podręcznik składa się z 9 rozdziałów, których zawartość odpowiada założeniom Plan curricular Instytutu Cervantesa. Rozwinięcie tych treści znajduje się w kursie interaktywnym ¡Hola, amigos!, zatwierdzonym przez Instytut Cervantesa we współpracy z Uniwersytetem Alberta w Kanadzie. Każdy z rozdziałów podzielony jest na trzy części. Do podręcznika dołączony jest komiks posumowujący omówiony materiał za pomocą różnorodnych historii.

CD-ROM ¡Hola, amigos! składa się z 9 rozdziałów, które wspomagają pracę z podręcznikiem i zeszytem ćwiczeń przez multimedialną aktywizację uczniów.

Atutem całej serii jest nacisk na nauczanie języka hiszpańskiego oparty na aktywnej obserwacji, udziale w zabawach i grach poprzez śpiew, rysunek i prace manualne. Historie dotyczące państw hiszpanojęzycznych opowiedziane przez 9 barwnych postaci z 9 państw obszaru hiszpanojęzycznego umożliwiają poznanie historii i kultury tej części świata. Całość wsparta narzędziami interaktywnymi zapewnia ciągły rozwój umiejętności uczniów z zakresu nauki języka obcego.


Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:

Clan 7 con Hola amigos 3 ćwiczenia

Clan 7 con Hola amigos 3 ćwiczenia

Cena detaliczna: 35,90 PLN
Cena internetowa: 32,31 PLN

Clan 7 con Hola amigos 1 podręcznik + CD MultiROM

Clan 7 con Hola amigos 1 podręcznik + CD MultiROM

Cena detaliczna: 83,50 PLN
Cena internetowa: 75,15 PLN

Clan 7 con Hola amigos 1 ćwiczenia

Clan 7 con Hola amigos 1 ćwiczenia

Cena detaliczna: 35,90 PLN
Cena internetowa: 32,31 PLN

Clan 7 con Hola amigos 3 przewodnik metodyczny

Clan 7 con Hola amigos 3 przewodnik metodyczny

Cena detaliczna: 115,40 PLN
Cena internetowa: 103,86 PLN